• Karolína Kosecová

zriaďovateľka a riaditeľka umeleckej školy

Je absolventkou I. a II. stupňa ZUŠ, absolventka vzdelávania - Kvalifikovaný tanečný pedagóg tanca.

Okrem toho má vykonanú prvú atestáciu a úspešne absolvované funkčné vzdelávanie.

Svoju tanečnú a pedagogickú prax neustále obohacuje prostredníctvom workshopov, školení a akreditovaného vzdelávania určeného pre tanečných pedagógov.

Výučbe tanca sa aktívne venuje od roku 2005. V súčastnosti vedie školu a pripravuje predovśetkým súťažné choreografie.

"Moja práca a rodina je celý môj život."

• Nikoleta Retlingová

učiteľka tanečného odboru

Začala tancovať už od svojich 10 rokov. Vždy ju tanec neskutočne napĺňal a cítila, že sa mu chce venovať aj v živote.

Teraz je čerstvou absolventkou konzervatória, učí sa rôzne druhy techniky a rada by svoje znalosti posunula ďalej.

"Tancom vyjadríš všetko - radosť, smútok, sklamanie. V tanci sa nerozlišuje či tancuješ dobre,alebo zle, tanec musí byť od srdca a hlavne sa musíš pri ňom cítiť slobodne a uvoľnene."

• Bc. Dominika Zuzelková

učiteľka tanečného odboru

Absolventka I.stupňa vysokej školy UMB Banská Bystrica - odbor pedagogika. Bývalá majsterka Slovenska  7 formácií - pom pom v Mažoretkovom športe. Bývalá zakladateľka a trénerka prvej KPOP dance cover skupiny v Prievidzi.

Stále aktívna KPOP solo cover tanečníčka. Svoje tanečné vedomosti rozširujena rôznych online workshopoch pod vedením známych choreografov.

"Hudbu mám rada, od malička ma robí šťastnou. Už keď som bola malá a prvýkrát som započula pieseň Učiteľka Tanca, vedela som, že to je smer a môj veľký sen ktorým chcem ísť a bude ma robiť štastnou.

Verím,že tancovať dokáže každý.

V živote sa riadim slovami: Tanec je ako život...môžeš spodnúť stokrát, ale zdvihnúť sa musíš vždy."

• Petra Mandelik DiS. art

učiteľka hudobného odboru

Je absolventka Súkromného konzervatória Dezidera Kardoša v Topoľčanoch - odbor flauta a klavír a I.stupňa vysokej školy UKF Nitra - hudobný odbor - flauta.

Svoju hudobnú prax neustále obohacuje prostredníctvom sebavzdelávania.

Vo svojom voľnom čase sa venuje hraniu v hudobnej dobovej kapele.

V súćastnosti sa venuje výućbe žiakov a ich príprave na hudobné koncerty.

• Mgr. Jaroslav Pánik

učiteľ hudobného odboru