• Zápis žiakov na školský rok 2023/2024

     • Prihlášky sú spustené!!!

      Elektronická prihláška tu: https://szusdiamonds.edupage.org/register/

      Tanečná škola Diamonds aj tento rok otvára svoje brány a spúšťa zápis pre všetkých tancachtivých milovníkov a detí zbláznených do hudby a hudobných nástrojov.

      Máte doma dieťatko, či staršie dieťa, ktoré má vzťah k umeniu, je neustále v pohybe, rado tancuje, spieva, hrá doma na hrnce, bubnuje s varechami a hrá sa na rockovú kapelu?

      Toto všetko nájdete u nás.

      Vítaní sú všetci, ktorí majú radi pohyb, tanec, hudbu a hlavne pozitívnu energiu.

      V tanečnom odbore sa vyučujú rôzne tanečné štýly: klasický tanec, ľudový tanec, novodobý tanec, džezový tanec, latino, hip-hop, disco a iné.

      V rámci hudobného odboru ponúkame:

      výučbu hry na nástroje klavír, gitara a flauta.

      Všetci žiaci samozrejme absolvujú aj hudobnú náuku, ktorá je vyučovaná zábavnou formou.

      Žiaci sa následne prezentujú na vystúpeniach a školských koncertoch.

      Okrem iného sme úspešnou tanečnou školou, ktorá sa pravidelne zúčastňuje rôznych tanečných súťaži.

      Počas roka sa môžete tešiť okrem tanečných súťaži na tanečné sústredenie, Diamonds Kino, Haloween tréningy, Diamonds Olympiádu, zájazd do SND, na Diamonds letné tábory a kopec ďalších aktivít.

      Školský rok každoročne ukončujeme krásnym záverečným vystúpením, ktoré sa uskutočňuje v Dome kultúry v Prievidzi. Zaži zaujímavý rok s Diamonds.

      Tešíme sa na vás už teraz.

      Diamonds viac ako škola.

      V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónno čísle 0911 588 313.

     • K-POP

     • Pripravujeme pre Vás pravidelné K-POP workshopy

      NOVINKA Prihlasovanie už spustené!!

      Stačí vyplniť elektronickú prihlášku tu:https://docs.google.com/forms/d/1GGIyTCVfH-pm-qDlSXEk1E9kzwv4Hbve8psTHI1rFs0/edit

      Choreografia: Seventeen-SUPER

      Viete čo je K-POP?

      K-POP je hudobný žáner, pôvodom z Južnej Kóreje, ktorý zahŕňa všetky žánre populárnej hudby. Choreografie K-Popu zahŕňajú tzv. Point dance, sú to kľúčové pohyby tanca, ktoré sú často podobné slovám v piesni.

      Pod vedením našej pani učiteľky a skúsenej K-POP lektorky Dominiky alias DOMIA POP sme pre Vás a všetkých ktorí majú chuť pripravili sériu K-POP WORKSHOPOV, ktoré budú prebiehať približne každé 2 týždne v tanečnej sále SZUŠ Diamonds na Zapotočkoch A.Mišúta 23, budova Lúky 1.poschodie v čase od 15.30 do 17.00 h. Odporúčaný vek účastníka workshopu je od 9 rokov.

      Podmienkou účasti na workshope je jednorazové vyplnenie elektronickej prihlášky. Pilotný workshop 9.5.2023 JE ZDARMA PRE VŠETKÝCH. Nasledujúce workshopy budú včas ohlásené, účasť na nich iba potvrdíte na tel.čísle 0911 588 313. Vstupné na workshop je 6€. Pripravujeme aj možnosť zakúpiť si permanentku za zvýhodnenú cenu. Pre viac info nás sledujte,pripadne sa informujte telefonicky na 0911 588 313.